Atklājiet bezmaksas WiFi karstvietas: ātras padomi jūsu reģionam

Dzīvokļa bezmaksas Wi-Fi tīkla atrast zemē, ja zini pareizās vietas. Sabiedriskais Wi-Fi kafejnīcās un mobilie karstu punkti piedāvā daudzas iespējas bezmaksas internetam.

Iespēja slēpjas drošības nodrošināšanā, lietojot šos bezmaksas pakalpojumus—neapsargātie sabiedriskie tīkli ir galvenie hakera mērķi.

ADVERTISEMENT

Savienojuma nodrošināšana ir būtiska. Šeit ir ceļvedis par bezmaksas WiFi karstajiem punktiem un noderīgiem drošības padomiem.

Kas ir Wi-Fi karstais punkts?

Wi-Fi karstais punkts ir fiziska atrašanās vieta, kas nodrošina interneta piekļuvi ar Wi-Fi palīdzību.

Ir divu veidu galvenie Wi-Fi karstie punkti:

ADVERTISEMENT
  • Publiskie Wi-Fi karstie punkti atrodas vietās kā iepirkumu centros, lidostās un kafejnīcās. Tie piedāvā bezmaksas Wi-Fi, lai piesaistītu klientus vai kā papildu pakalpojumu, piemēram, lidmašīnu Wi-Fi lidojuma laikā.
  • Privātie Wi-Fi karstie punkti ir bieži sastopami uzņēmumos un mājās, savienojot ierīces kā viedtālruņus, planšetdatorus un viedos mājas ierīces ar internetu. Piekļuve privātajam Wi-Fi prasa pareizo paroli, ierobežojot to autorizētiem lietotājiem.

Piekļuvēja jebkuram Wi-Fi karstajam punktam, īpaši publiskās vietās, nes risks. Kiberzagļi var viegli uztvert jūsu bezvadu datu pārraides un izkrāpt jutīgu informāciju.

Vienmēr pieslēdzieties pie Wi-Fi karstajiem punktiem, izmantojot jaunākos drošības standartus, piemēram, WPA3 (Wi-Fi aizsargāts piekļuves 3). Tas aizsargā bezvadu datu pārraides pret špionāžu. Izvairieties no bezmaksas Wi-Fi izmantošanas, lai novērstu paroles zādzību.

WiFi and Hotspot: Their Difference

WiFi un

ADVERTISEMENT

Soļi, kā iegūt bezmaksas WiFi jebkur

Tālāk ir norādīts, kā iegūt bezmaksas WiFi jebkur, vienlaikus ņemot vērā savu tiešsaistes drošību:

1. solis: Dalieties ar savas viedtālruņa interneta savienojumu

Aktivizējiet savas viedtālruņa karstā punkta funkciju. Tas ļauj citiem ierīcēm pievienoties un izmantot internetu.

Solījums 2: Izmanto servera punktu datu bāzes lietotni

Uzstādiet lietotni, kas parāda blakus esošos servera punktus. Šīs lietotnes uzskaita pieejamos WiFi tīklus jūsu apkārtnē.

3. solis: Iegādājieties portatīvo maršrutētāju

Iegādājieties portatīvo maršrutētāju. Tas pieslēdzas mobilajiem tīkliem un nodrošina WiFi piekļuvi jūsu ierīcēm.

Solis 4: Apmeklējiet populārus WiFi karšu punktus

Dodieties uz vietām, kur ir pieejams bezmaksas WiFi. Kafejnīcas, bibliotēkas un sabiedriskie telpas parasti piedāvā tīklu, ko varat izmantot.

Solis 5: Meklējiet slēptās WiFi tīklu

Atrastiet tīklus, kas nav reklamēti. Lietojiet WiFi skenēšanas rīkus, lai atklātu šos slēptos tīklus.

Šajā rakstā ir detalizēti aprakstītas piecas metodes, kā saņemt bezmaksas WiFi jebkur.

Tālruņa interneta savienojuma koplietošana

Tālruņa interneta savienojuma koplietošana ir viegla, ja ir datu plāns. Jūs varat izveidot mobilo WiFi karstvietu, lai koplietotu savu 3G vai 4G savienojumu ar citiem ierīcēm.

Android:

  1. Atveriet iestatījumus.
  2. Pieskarieties **Vairāk** apakšējās izvēlnes sadaļā **Bezvadu un tīklu**.
  3. Izvēlieties **Tīkla līdzekļus un portatīvo karstvietu**.
  4. Pieskarieties **Iestatīt Wi-Fi karstvietu**.
  5. Norādiet tīkla nosaukumu un paroli, tad noklikšķiniet uz **Saglabāt**.
  6. Ieslēdziet **Portatīvo Wi-Fi karstvietu**.

iOS:

  1. Atveriet iestatījumus.
  2. Pieskarieties **Mobilais**.
  3. Pieskarieties **Personīgais karstvietas**.
  4. Ieslēdziet to, izmantojot slīdnim.
  5. Izmantojiet **Wi-Fi paroli**, lai mainītu karstvietas paroli, ja nepieciešams.

Aizsargājiet mobilo karstvietu ar stingru paroli. Tas būtu jāsatur vismaz 12 rakstzīmes, tajā jāiekļauj cipari, burti un speciālās rakstzīmes, un tas būtu grūti uzminējams.

Izvairieties izmantot paroles, piemēram, “12345QWERTY.” Savu WiFi paroli dalieties tikai ar uzticamiem cilvēkiem vai tūlīt mainiet to drošības nolūkos.

Atcerieties, ka, izmantojot mobilo karstvietu, jūsu tālrunim būs jāuzlādē akumulators ātrāk. Akumulatora izlādes ātrums atkarīgs no pievienoto ierīču skaita un mobilo savienojumu veida.

Izmantojiet karstvietu datu bāzes lietotni

Skaits bezmaksas publisko karstvietu ir liels, kas ir radījis lietotņu izveidi, lai palīdzētu lietotājiem tās atrast. Karstvietu datu bāzes lietotnes piedāvā plašas bezvadu internetiekārtu sarakstus visā pasaulē, un dažas pat iekļauj paroles piemaksas karstvietām.

Šeit ir 5 labākās karstvietu datu bāzes lietotnes:

  1. WiFi Map
  2. Instabridge
  3. WiFi Warden
  4. Boingo Wi-Finder
  5. WiFi Finder

WiFi karšu

WiFi karšu ir viena no populārākajām siltā punktu datu bāzes lietotnēm šodien. Tā piedāvā tīmekļa versiju un pieejamas lietotnes Android un iOS sistēmām. WiFi karšu nodrošina miljoniem bezmaksas WiFi siltā punktu vairāk nekā 200 valstīs, katram ar kopienas vērtējumu un noderīgām detaļām.

Vai nepieciešams WiFi siltā punkts, kad nav pieejams internets? WiFi karšu ļauj lietotājiem lejupielādēt kartes ar bezmaksas WiFi siltā punktiem bezsaistē. Retos gadījumos bez siltā punkta, WiFi karšu vienkāršo eSIM datu pakalpojumu iegādi.

Plusi:

  • Izlīdzināta lietotāja pieredze
  • Platīga siltā punktu datu bāze
  • Bezsaistes funkcionalitāte
  • eSIM datu pakalpojumi lietotnē
  • Papildu funkcijas kā VPN

Mīnusi:

  • Novecojis siltā punktu informācija dažos reģionos

Lai lejupielādētu lietotni, sekot zemāk norādītajiem soļiem:

  • Atveriet App veikalu iOS vai Google Play veikalu Android sistēmā.
  • Atrodiet lietotni ievadot vārdu “WiFi karšu” meklēšanas lodziņā.
  • Atrodiet lietotni meklēšanas rezultātos un izvēlieties to.
  • Pieskarieties “Lejupielādēt” vai “Instalēt”.
  • Gaidiet, kamēr lietotne tiks instalēta ierīcē.
  • Atveriet WiFi karšu.
  • Piešķiriet nepieciešamos atļaujas.
  • Sāciet izpētīt bezmaksas WiFi siltā punktus visā pasaulē.

Instabridge

Instabridge, ko izveidojusi Zviedrijas kompānija, piedāvā piekļuvi vienai no lielākajām bezmaksas WiFi kopienām pasaulē. 

Lejupielādējiet šo bezvadu piekļuves datu bāzes lietotni savā Android vai iOS viedtālrunī, lai nekavējoties atbloķētu daudzus tuvumā esošos WiFi tīklus.

Instabridge datu bāze tiek regulāri atjaunināta, lai iekļautu tikai darba WiFi karstos punktus, un lietotne automātiski var jūs pasargāt no nedarbojošajiem. Turklāt Instabridge piedāvā VPN pakalpojumu, lai aizsargātu jūsu datus, izmantojot bezmaksas WiFi.

WiFi Warden

WiFi Warden nodrošina piekļuvi daudziem tuvumā esošiem bezvadu tīkliem. Kopiena ir būtiska, jo dalībnieki dalās ar labākajiem WiFi avotiem. 

Šī karstā punkta lietotne pārbauda interneta savienojuma ātrumu, analizē tuvumā esošos WiFi tīklus, atrod atvērtus tīkla portus un daudz vairāk. 

Kaut arī tā labāk darbojas ar root atļaujām, tā joprojām ir iespaidīga arī bez tām.

Boingo Wi-Finder

Boingo Wi-Finder ir saņēmis Global Traveler balvu kā labākais Wi-Fi pakalpojums jau astoņus gadus pēc kārtas. 

Ar vairāk nekā 1 miljonu karstajiem punktiem visā pasaulē lidostās, viesnīcās, restorānos un kafejnīcās tas nodrošina interneta piekļuvi gandrīz visur. 

Lietojumprogramma parāda karstos punktus gan saraksta, gan kartes skatā, lai viegli orientētos. Tomēr Boingo karstajiem punktiem ir nepieciešams Boingo konts, lai piekļūtu tiem.

WiFi meklētājs

WiFi meklētājs ātri atrod ātras, bezmaksas WiFi karstvietas. Atšķirībā no citām lietotnēm ar novecojušiem vai privātiem tīkliem, WiFi meklētājs ietver tikai pārbaudītas, aktualizētas publiskās karstvietas, kuras ir pārbaudītas attiecībā uz ātrumu. 

Iespēja filtrēt karstvietas pēc veikalu veida, piemēram, viesnīca, kafejnīca, restorāns vai bārs, tiek novērtēta. Lietotne vienlīdz labi strādā bezsaistē un tiešsaistē.

Izmēģiniet portatīvo maršrutētāju

Portatīvie maršrutētāji vai ceļojumu maršrutētāji ir līdzīgi mājas maršrutētājiem. Tā vietā, lai pieslēgtos ar vadu, tie izmanto SIM kartes slotu 3G un 4G tīkliem visā pasaulē. Tie rada WiFi tīklu, kas savieno visas jūsu ierīces ar internetu.

Portatīvie maršrutētāji ir pieejami un bieži vien pilnīgu dienu notur vienā uzlādē. Izvēloties portatīvo maršrutētāju, pārbaudiet atbalstīto savienojumu skaitu un ātrumu.

Pamata modeļi parasti atbalsta trīs savienojumus, kamēr premium modeļi pārvalda vairāk nekā 10 augstā ātrumā notiekošus savienojumus. Izveidotais WiFi karstais punkts nav patiešām bezmaksas, jo jums nepieciešams iegādāties maršrutētāju un SIM karti, bet ērtības attaisno izmaksas.

Apmeklējiet Wi-Fi karstu vietu atrašanās vietas

Dažādos vietās gandrīz vienmēr ir pieejama bezmaksas WiFi karstā pieteikšanās. Tiem, kas interesējas, kā iegūt bezmaksas WiFi mājās, ieteicams dzīvot netālu no vienas no šīm vietām:

  • Bibliotēkas—Bibliotēkas cenšas izglītot sabiedrību un nodrošināt bezmaksas internetpiekļuvi. Vietējās grāmatveikali arī bieži piedāvā bezmaksas WiFi pieteikšanās.
  • Publiskie laukumi—Daudzi pilsēti tagad piedāvā bezmaksas WiFi publiskajos laukumos, lai palielinātu kustību. Lai gan ātrums var būt lēnāks sakarā ar lielu lietotāju skaitu, nedaudz interneta ir labākais nekā nekas.
  • McDonald’s/Starbucks—Ātrās ēdināšanas ķēdes kā McDonald’s, Starbucks un citi piedāvā bezmaksas WiFi. Jums var būt jānopērk kaut kas, bet tas ir neliels upuris ātrai interneta piekļuvei.

Slēpto WiFi tīklu identificēšana

Bezvadu tīkli tiek identificēti pēc SSID, kas darbojas kā tīkla nosaukums. SSD var būt slēpts, veidojot slēpto tīklu, kas nav viegli redzams WiFi ierīcēm.

Slēptie WiFi tīkli joprojām var tikt atklāti. Izmantojot WiFi analizatora lietotni, piemēram, NetSpot, jūs varat atrast visus blakus esošos slēptos tīklus. NetSpot darbojas uz Windows un macOS datoriem un atbalsta visus 802.11 tīklus gan 2,4 GHz, gan 5 GHz joslās.

Slēpto WiFi tīklu atrašana ar NetSpot:

  1. Lejupielādējiet NetSpot no tā oficiālās vietnes.
  2. Instalējiet NetSpot savā Mac vai Windows datorā.
  3. Palaistiet NetSpot un pagaidiet dažas brīvdienas, lai tas atklātu visus WiFi tīklus apkārt jums.
  4. Atcerieties slēptā tīkla SSID, pie kura vēlaties pievienoties.
  5. Manuāli pievienojieties WiFi tīklam: